Opinie naszych klientów

Siedem Mórz - oryginalny, niebanalny prezent, który sprawi radość Twoim bliskim.


Natka    

Książka była hitem wesela! Państwo młodzi zachwyceni, darczyńcy wzruszeni...konkluzja - taki prezent jest na wagę złota!serdecznie pozdrawiam Zespół Siedmiomorzan.


Anka 
Wspaniała książka. Niesamowity prezent. Jestem pod wrażeniem jak z tak niewielu informacji, które przesłałam mogła powstać taka niesamowita opowieść. Jeszcze raz dziękuję.


Hania      

Dziękuję za idealny prezent pod choinkę. Świetnie napisana, zabawna historia, bardzo dobrze dopasowana do charakteru głównych "bohaterów". Pomysłowa okładka, świetne rysunki- moi chłopcy będą pewnie w szoku, kiedy pod choinką znajdą książkę o nich samych. Dziękuję za szybką, bezproblemową realizację.


Ania     

Samo tworzenie tej książki razem z symatycznym zespołem było ogromną przyjemnością i wielką frajdą a końcowy efekt przerósł moje oczekiwania Ogromne poczucie humoru i wyczucie! Polecam naprawdę wszystkim, którzy chcą zrobić komuś niepowtarzalny prezent, a przy tym świetnie się bawić Moja książka czeka az w końcu zostanie wręczona. Nie mogę sie doczekać miny odbiorcy, jak ją przeczyta 
Dzięki Drogi Zespole Siedmiu Mórz.


Klaudia 
Jestem pod ogromnym wrażeniem talentu zespołu siedem mórz. Książka wydana bardzo pięknie. Tekst i ilustracje do niego po prostu rewelacja. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Wielki podziw i ukłon z mojej strony dla całej ekipy. Pozdrawiam serdecznie i polecam wszystkim, a ja sama pewnie jeszcze nie raz tu wrócę.


Wojtek   

Świetny i niepowtarzalny prezent dla Młodej Pary. Pańsywo Młodzi byli zaskoczeni i zachwyceni, czytając piekną historię z cudownym zakończeniem. Oby życie napisało im podobny scenariusz na kolejne lata. Serdecznie dziekuję!


Joanna i Andrzej

Chcieliśmy bardzo podziękować za książki w formie podziękowania dla naszych Rodziców, które wręczylismy podczas wesela. Obie pary rodziców były bardzo wzruszone, nie obyło się bez łez. Nie mogliśmy wymyślić niczego lepszego - ta forma prezentu bardzo się sprawdziła.


Kasia    

Niesamowite jest to ile radości sprawia ta książka. Przekonuję się o tym juz kolejny raz :-) Dziekuje zespołowi tworzącemu za zaangażowanie i serce.


Anna     

Bardzo dziękuję za przesympatyczną obsługę no i fenomenalny prezent dla przyjaciół!proszę przyjąć moją dozgonną wdzięczność...


Magdalena 
Super, super, jeszcze raz super!! Prezent osobisty i wyjątkowy, jeszcze nie raz to wrócę. Pozdrawiam Zespół.


Ewa 
Książka jest naprawdę spersonalizowana. To był niesamowity prezent. Reakcja Państwa Młodych przerosła moje oczekiwania.
Zespołowi, bardzo dziękuje za wyjątkową i szybką realizację tej niesamowitej książki.


Oprogramowanie: Ewitryna.pl