Nasze prace

Siedem Mórz - oryginalny, niebanalny prezent, który sprawi radość Twoim bliskim.


Dotychczas wykonaliśmy ponad 300 spersonalizowanych książek na wiele różnych okazji. Każde opowiadanie pisane jest indywidualnie dla Zamawiającego. Nie wydajemy naszych książek zmieniając jedynie imiona bohaterów w opowiadaniu. Podkreślenia wymaga niepowtarzalność naszego prezentu i fakt, że nabiera on wartości wraz z upływem czasu gdyż jego największą zaletą jest specyficzne, klasyczne i ponadczasowe utrwalenie teraźniejszości.

Nasze książki są zazwyczaj ilustrowane zdjęciami przesłanymi przez Klienta, z uwagi na ochronę wizerunku tych osób, nie publikujemy zdjęć wszystkich naszych prac. Poniżej kilka naszych realizacji:

 

Książki - podziękowania dla rodziców

Książki przygotowane w formie podziekowań od Pary Młodej dla Rodziców. Piękna forma wyrażenia uczuć wobec rodziców od dzieci, które wstępują na nową drogę życia. Dwie niesamowite i wzruszające historie, w których główną role odgrywają rodzice. Bogato ilustrowane zdjęciami, na widok których bohaterom z pewnością zakręcą się z łzy w oczach. Wręczona podczas wesela.

 

Książka ślubna

Prezent ślubny podarowany Parze Młodej przez świadków. Ksiązka opowiada starą legendę o Kasi i Rafale, którzy pomogli uratować swoje rodzinne miasto, jednocześnie odnajdując siebie nawzajem.  

  

 

Książka na wieczór panieński

Ta książeczka to prezent na wieczór panieński. Niesamowita historia prawdziwej miłości! Mimo dzielącej ich odległości - młodzi doprowadzili do szczęśliwego finału.

Historia, w której złowiona przez zapalczywego wędkarza Marka - złota rybka - w celu spełnienia życzenia - prosi o wykonanie przez Marka i towarzyszącą mu Asię pewnych zadań. Jak młodzi sobie poradzili nie zdradzimy, dodamy tylko, że opowiadanie kończy się cudownym weselem.

 
 

Książka na zakończenie szkoły

Książka w formie prezentu dla wychowawcy na zakończenie edukacji wczesnoszkolnej. Zilustrowana zdjęciami każdego z uczniów oraz zaprezentowanymi w róznorodnej formie (rysunek, wiersz, zdjęcie) osobistymi życzeniami dla nauczycielki.

Doskonała i wzruszajaca pamiątka na lata. O tej klasie wychowawca z pewnością nigdy nie zapomni. 

 

Książki na studniówkę

Bal przedmaturalny, który odbywa się w przybliżeniu sto dni przed rozpoczynającymi się w maju maturami, wymaga specjalnej oprawy.

Na unikatowy pomysł podarunku dla nauczycieli-wychowawców, wpadli uczniowie jednej ze szkół w Białymstoku. Każdy wychowawca otrzymał od nich książkę, w której bohaterami byli nie tylko oni sami ale też wszyscy wychowankowie.

Doskonała pamiątka, w której opracowaniu mogliśmy uczestniczyć.

 
 

Książka ślubna

Ludzie zazwyczaj czekają na weekend. Źle znoszą poniedziałki, bronią się przed wtorkami, w środę mają niemal depresję, nie chcą nawet myśleć o istnieniu czwartków, by w piątki ożywić się i tęsknymi spojrzeniami popychać wskazówki zegara. Ale nie Marysia i Robert. 


Oni, gdyby mogli, wydłużyliby pięć dni roboczych do dziesięciu, albo i piętnastu. Mieliby wtedy o wiele więcej czasu na rozmowy. O ile więcej tematów mogliby poruszyć, do ilu ciekawszych wniosków dojść! 


Przeznaczenie przyglądało się tym nietypowym tendencjom i było coraz bardziej zaskoczone... 

 

Poniżej przedstawiamy Państwu część naszych opowiadań przygotowywanych na różne okazje.

Na nową drogę życia - ślub

Prezent dla Panstwa Młodych

Prezent dla rodziców od Państwa Młodych

Wieczór kawalerski

Wieczór panieński

Rocznice ślubów

O naszych milusińskich

Zakończenie przedszkola, szkoły.

Prezent dla dzieci lub dla wychowawcy.

Inne okazje - urodziny, zakończenie studiów, I komunia św.

Oprogramowanie: Ewitryna.pl